Sesli Turizm tam bir aile şirketi olmanın sıcaklığını ve samimiyetini en olması gerektiği şekilde size hissettirir. Aile bireyleri arasındaki kuvvetli bağlılık ve sorumluluk alınan projelerin titizlikle yürütülmesini sağlar.Sesli Turizm sürekli sizi konuşur ; işte , evde , arabada ve hatta tatil günlerinde…

Sesli Turizm de fiyat teklifiniz hazırlanırken firmanızın uyruğu, projenizin büyüklüğü veya ekonomik gücü bir kriter değildir.

Sözleşmenizden sonra Sesli Turizm bünyesinde çalışan 1 aracınızda 100 aracınızda aynı ilgiyi görür. O sizin servis aracınız olabilir ama bizim için hala bir bebek.

Dünyanın en pahalı benzinini kullanan bir ülkede taşımacılık yapmanın bilincindeyiz. Benzin fiyatlarında olan dalgalanmaları sizi en az etkileyecek biçimde analiz ediyoruz. Yıllık %10 bir zam yaşanmadıkça bunu size yansıtmıyoruz.

Doğaya karşı sorumluluğumuzu unutmuyor asla kalitesiz ve ucuz motorin kullanmıyoruz. Devraldığımız projelerde egzoz dumanını en aza indirgemeye çalışıyoruz. Uydurma güzergahlarla araç sayınızı arttırıp sizden ücret talep etmiyoruz.

Her zaman sıfırdan başlıyoruz. Elimize gelen her işe etiketi değiştirilecek bir kitap olarak değil yeniden yazılacak bir defter olarak bakıyoruz. Sesli Turizm de sektörde ki yaşamına sıfırdan başlamıştır. Babadan kalma değil fakat geleceğimize miras olacaktır.

Kafanızı rahatlatın. Ulaşım denince aklınıza yalnızca bir seçenek gelsin: Sesli Turizm. Bize ulaşın, gerisini düşünmeyin. Diğer işlerinize daha çok zaman ayırın. Sorumluluklarınızı azaltın…