“Odanızın camından şirketinizin bahçesini kolaçan etmekten sıkıldınız mı? Gözünüzün pencerede kalmasın.” Sesli Turizm Kamu ve Özel Sektörde büyük ve küçük ölçekli tüm kurumlara personel taşımacılığı hizmeti verir.

Lojistik, güvenlik, tekstil, makine sanayi sektörleri gibi kompleks vardiya sistemleri ile çalışan firmaların personel servisi organizasyonlarını yönetmek üzere uzmanlaşmıştır. Değişken mesai gün ve saatleri için araç temini konusunda zengin filosuyla problemsiz ve akılcı çözümlerle taşımacılık sektörünün profesyonelidir.

Çalışan her kuruma ayrı bir servis sorumlusu tahsis edilir. Sözleşme tarihi ve işe başlama tarihi arasında kalan sürede sözleşmeli olunan kuruma araç evrakları dosyası sunulur.

Bu dosya; araçların ruhsat, trafik kaza sigortası, ferdi kaza sigortası fotokopileri, sürücülerin E sınıfı ehliyet, ticari taşıt kullanma sertifikası, psikoteknik yeterlilik, ehliyet bilgi dökümü, nüfus sureti fotokopileri, sabıka kaydı ve ikametgâh belgelerini içerir. Araçlarımız iki ayda bir denetime tabi tutulur.

KM’LERİM NASIL ÖLÇÜLÜR?


Tarafımıza verilen güzergahınızın durakları navigasyon cihazlarımıza girilir. Servis güzergahı en kısa, en akıcı yolların kullanımı gibi seçeneklerle simülasyona sokulur. Tam ölçüm gerçekleştirilir.

Sadece bir personelinizin ters veya yanlış bir güzergahta bulundurularak yanlış bir araçta taşınmasının ortalama 3 Km’den size ayda 120,00₺ zarar getirebileceğini biliyor muydunuz?

Bu yüzden görev aldığımız projeler en ince detaylarına inilerek, tüm personelin doğru aracı kullanması sağlanarak sürdürülür. Bu size zaman ve ücret olarak geri döner.

Projenize hâkim bir firmayla çalışın, bütçenizi koruyun.

Sizin için hazırlayacağımız güzergâh haritanızı ve servis raporunuzu talepte bulunarak ücretsiz edinebilirsiniz.

personel taşımacılığı

İstanbul’da personel taşımacılığında devrim

Sesli Turizm yılların vermiş olduğu tecrübe ile personel taşımacılığı hizmetinde kaliteyi, konforu, güveni bir araya getiriyor. İstanbul gibi anakent bir şehirde ulaşımın günden güne zorlaşmasıyla personellerin işlerine adamaları gereken enerjilerini iş yerlerine değil, şehir ulaşımına harcamalarına Sesli Turizm artık bir son veriyor. İstanbul’un şehir içi toplu taşıma sistemlerinde enerjinizi harcamayın, Sesli Turizm ile rahat ulaşımın keyfini yaşayın.

Sesli Turizm öğrenci taşımacılığı gibi verdiği diğer hizmetlerde olduğu gibi personel taşımacılığı hizmetinde de kaliteyi, konforu, güvenliği benimsemektedir. Yeni model ve konforlu araçlarımız ile bütün beklenti ve isteklerinize cevap veriyoruz. Sizlere özenli ve kaliteli hizmet verebilmek için can atıyoruz.

İstanbul’da profesyonel düzeyde personel taşımacılığı hizmeti veren Sesli Turizm ile enerjiniz size kalsın, işinize daha fazla odaklanın. Sesli Turizm size ve işinize değer veriyor. Personel taşımacılığı hizmetinin kalitesiyle taşımacılık sektörüne liderlik eden Sesli Turizm’in araç filosu son derece donanımlıdır. Donanımlı olan araç filomuz profesyonel hizmet anlayışımızla birleşince sizlere en iyi hizmeti verdiğimizden hiç kuşku duymuyoruz.

Evinizden işinize stressiz ve güvenli ulaşım için kendimizi adadık. Zamanında yolculuk yapmanın gerekliliğinin farkındayız ve sizlere iyi hizmet sunuyoruz.

Filomuzda görev alan bütün çalışanlarımız iletişimi üst düzey gelişmiş bireylerden oluşmaktadır. Taşımacılığın sadece birkaç nitelikten oluşmadığını insani yargılarında gelişmiş olması gerektiğinden eminiz. Bunun için iletişimi kuvvetli personeli filomuzda görevlendiriyoruz. Bizimle ulaşımınızı sağlamaktan gurur duyacaksınız.

Firmamız taşıdığı bütün personeller için rahatlık, huzur ve güven için muktedir bütün gereklilikleri sağlamaktadır. Firmamız anlık olarak trafik durumlarını ve güzergâh durumlarını takip eder ve filosunda çalışan sürücüleri bu bilgiler doğrultusunda yönlendirerek kaliteli bir sürüş gerçekleştirmesini sağlar.

Personel taşımacılığında isteklerinize cevap veren Sesli Turizm dürüstlük ve titizlik ilkeleriyle çalışır. Taşıdığı personellere mesai kaybı uğramaması için en iyi sürede ve en güvenli bir şekilde ulaşım sağlar.

Sizin de Sesli Turizm ulaşım ağına katılmanızı bekliyoruz. Çünkü Sesli Turizm ulaşım ağı sizin bütün isteklerinize karşılık verirken dünyanın taşımacılık anlayışını değiştiriyor. Sizler için en iyisine uğraşmaktan onur duyuyoruz. Sizleri Sesli Turizm kalitesinde ulaşıma davet ediyoruz.